UPS Powerware UPS

Powerware

Na świecie jest tylko kilka naprawdę liczących się firm produkujących i dystrybuujących systemy zasilania. Firmą która z czystym sumieniem może zaliczać się do tego grona jest Eaton słynąca ze swoich produktów z serii Powerware. Wszystkie urządzenia produkowane przez tą firmę to wysokiej jakości kontrolery jakości zasilania tudzież systemy zarządzania zasilaniem, które idą w parze z wszelkimi stosowanymi w nowoczesnej technologii rozwiązaniami.Produkowane przez Eaton zasilacze z serii Powerware są tworzone w oparciu od wieloletnie doświadczenie. Ponieważ ów producent ulepsza, modernizuje, precyzuje swoje urządzenia już od ponad czterdziestu lat. Jedną z najważniejszych misji tejże serii Powerware jest zagwarantowanie stu procentowego bezpieczeństwa dla danych, oraz innych wytycznych związanych z systemami teleinformatycznymi.

Produkty Powerware cieszą się ogromnym poważaniem nie tylko w naszym kraju gdzie są obecne od kilkunastu lat, ale niemalże na całym świecie. Specjalnie przygotowane trzy serie Powerware w zależności od wymagań i budżetu klienta gwarantują najdoskonalszą ochronę danych zawartych w naszych systemach teleinformatycznych.

Pierwsza z nich to seria oznaczona cyfrą „3”. Zasilacze z tej grupy to najprostsze technologicznie urządzenia zapewniające ochronę pojedynczych zespołów komputerowych. Chronią przed zmianami w napięciu oraz wahaniami amplitud. Kolejna seria to zasilacze z numerem „5” są to bardziej zaawansowane technologicznie zasilacze, które zapewniają doskonała ochronę zasilania wszelkiej maści urządzeń elektronicznych. Seria zaliczana do grupy „9” to najnowsze i najbardziej rozwinięte pod względem technologii urządzenia. Stosowane są przy wielkich projektach teleinformatycznych gdzie muszą bezawaryjnie odgrywać wyznaczony im cel.

Systemy zasilania Powerware